Mobile World Congress 2017

Premiem cei mai fideli fani, cu cel putin un gadget in fiecare luna! [Concurs]

Fanul Gadget Talk Romania

Publicatia Gadget Talk Romania este extrem de incantata sa va anunte ca, la finalul fiecarei luni (incepand cu ultima zi din ianuarie 2017), cel mai activ fan al nostru va fi premiat cu unul dintre gadgeturile pe care noi le testam saptamanal.

Astfel, cei mai fideli fani care ne urmaresc, se implica zi de zi in discutii si impartasesc continutul publicat: stiri, sfaturi utile, review-uri, videoclipuri cu cele mai actuale si mai populare gadgeturi, vor avea parte de surprize lunar.

Va recomandam, sa ne urmariti articolele ce apar zilnic pe site (abonati-va la newsletter), la canalul de pe YouTube, precum si pe cele mai importante retele de socializare: Facebook, Twitter, Google+ sau Pinterest.

Asadar, aveti  timp pana in ultima zi a fiecarei luni sa ne convingeti ca sunteti fanul nostru nr. #1, iar noi va vom recompensa cu cele mai actuale gadgeturi produse si puse la dispozitie de catre partenerii nostri.

  • Premiul lunii ianuarie 2017 a fost acordat lui Danut Andruseac din Suceava — un smartphone Evolio M6.
  • Premiul lunii februarie 2017 este un smartphone Allview P5 Energy si camera sport Overmax Action Cam.

Asadar, vom oferi lunar celui mai activ fan unul dintre gadgeturile pe care noi le primim in teste, fie ca e vorba de un smartphone, o tableta, un action cam s.a.m.d), culminand cu marele premiu: Samsung GALAXY NOTE 4! (Telefon ce va fi acordat ca premiu in momentul in care atingem pragul de 50.000 de fani pe pagina de Facebook).

(In cazul in care aveti nelamuriri sau intrebari legate de concurs, va rugam, sa ne contactati! Pentru mai multe detalii despre termenii si conditiile concursurilor organizate de Gadget Talk Romania, gasiti aici.)

32 Comentarii

  1. popa jan

    January 2, 2017 at 7:49 pm

    vreau,vreau,vreau.

  2. Tatiana Sorina

    January 3, 2017 at 4:16 pm

    Super,multumim!

  3. Andruseac Dănuț

    January 7, 2017 at 7:13 pm

    Mulțumim pentru un asemenea concurs!

  4. Cristian

    January 7, 2017 at 7:39 pm

    Tineti-o tot asa!
    Va merge din ce in ce mai bine!

  5. Vasile Mihaela Cosmina

    January 10, 2017 at 12:10 am

    super, multumim

  6. Avramescu Evelina Mihaela

    January 11, 2017 at 1:08 pm

    multumim pentru concurs!

  7. Cristi Ionut

    January 11, 2017 at 8:30 pm

    sunt fanul vostru

  8. MOROSANU DANIELA CORNELIA

    January 12, 2017 at 8:19 am

    WOW! Super tare! Ce-ar fi sa-l castig???

  9. Radu

    January 15, 2017 at 12:19 am

    Super idee! Mult mai interesant decat simpla tragere la sorti.

  10. Gabryell

    January 17, 2017 at 6:43 pm

    Ei.. Acum e atunci…!!! Pe langa concurs, iti poti imbogati si oarece cunostinte!!

  11. Bogzoiu Daniela

    January 19, 2017 at 2:44 pm

    Super concurs!!! Ne documentam si castigam!!!

  12. rafay daniela

    January 20, 2017 at 11:33 am

    superb concurs,multumim

  13. Mary Anna

    January 21, 2017 at 7:20 pm

    Super ideea cu concursul :)

  14. Pricop iuliana

    January 21, 2017 at 9:10 pm

    Multumesc frumos pentru aceasta sansa

  15. Adina

    January 23, 2017 at 5:14 am

    Nice! Vreau sa-l testez!

  16. Madalin

    January 23, 2017 at 8:05 am

    Sper sa incapa pe mainile mele! :D

  17. aurora

    January 23, 2017 at 10:58 am

    Îmi place concursul dumneavoastră. Sper sa câștig telefonul

  18. Rauta Angela

    January 23, 2017 at 2:00 pm

    Imi doresc sa castig!

  19. simona

    January 25, 2017 at 4:04 pm

    Imi place ideea concursului dvs. Super

  20. simona petre

    January 25, 2017 at 4:05 pm

    imi place ideea concursului.super

  21. STEFAN CORNELIU

    January 26, 2017 at 9:06 am

    sunt fan al acestei pagini si al articolelor dvs

  22. Arion Dumitru

    January 27, 2017 at 10:25 am

    ok de dorit desigur si de urmarit

  23. Rosu Gabriela

    January 27, 2017 at 12:04 pm

    Superb si particip.sa fie noroc meu

  24. Sin Elena

    January 28, 2017 at 7:33 am

    Cel mai norocos sa castige

  25. maria

    January 29, 2017 at 12:26 pm

    waw imi place o astfel de idie.

  26. Francisc Vasile

    February 11, 2017 at 5:07 pm

    Acum 2 ani am pus intrebarea: “Ce telefon sa-mi iau? Galaxy Note 2 sau Galaxy S5”. Răspunsurile covârșitoare au fost:
    “- Ia-ți note 3”.

    Zis si facut. Am schimbat S4 + 400 lei pe un Note 3. Apoi acel Note 3 (care fusese reparat la ecran) cu un altul, mai prost. La care nu merge sunetul decât într-o cască și care are ecranul ars. Adică se văd umbre pe fundal alb. L-am rootat, scot vecinii din casă când primesc un telefon, se aude mai tare ca un Nokia 6234. Acum a inceput sa se destrame. Ii pica bucati din marginea de mijloc.
    O trecere mai buna ca la Note 4 nu cred să existe. Note 7 explodează, Note 5 a trecut pe nesimțite pe lângă noi.

  27. popa jan

    February 11, 2017 at 5:40 pm

    Multumim pentru concurs

  28. liviu pop