Fanul Gadget Talk al lunii Decembrie 2017 [Concurs]

Fanul Gadget Talk

Fiindca astazi este 1 Decembrie, Ziua Nationala a Romaniei, si ne dorim sa sarbatorim romaneste impreuna cu voi, in luna cadourilor ne-am unit fortele cu producatorul roman Allview, alaturi de care punem la bataie un smartphone performant cu o mega autonomie a bateriei!!!

Astfel, premiul concursului ‘Fanul Gadget Talk al lunii Decembrie 2017‘ consta intr-un smartphone Allview P9 Energy S, telefon pe care aveti sansa sa il castigati pana de Craciun respectand regulamentul urmator:

  • Sa interactionati cu continutul de pe website si postarile noastre de pe retelele de socializare ca si pana acum
  • Sa va abonati la canalul nostru de pe YouTube
  • Sa dati Like paginii noastre de Facebook
  • Sa dati tag la cinci prieteni pe postarea concursului de pe pagina noastra de Facebook

(In cazul in care aveti nelamuriri sau intrebari legate de concurs, va rugam, sa ne contactati! Pentru mai multe detalii despre termenii si conditiile concursurilor organizate de Gadget Talk Romania, gasiti aici.)

23 Comentarii

  1. Ciupala Marilena marilena mari mari

    December 1, 2017 at 5:09 pm

    Cel mai frumos foarte util foarte performant imi place

  2. Andruseac Dănuț

    December 1, 2017 at 5:14 pm

    Un premiu minunat! Va mulțumim din suflet ca ne-ați bucurat în fiecare luna al acestui an cu câte un premiu foarte folositor! Felicitări Gadget Talk Romania!👍☺️

  3. Darius

    December 1, 2017 at 5:35 pm

    Un premiu frumos

  4. Aileni Marian

    December 1, 2017 at 5:36 pm

    Un super premiu! Bafta tuturor! Va fi un sfarsit de an cu un premiu surprinzator!

  5. Andutu Alex

    December 1, 2017 at 5:39 pm

    Multumim

  6. drila abigaiela

    December 1, 2017 at 5:45 pm

    super 😍

  7. Daniel Ionut

    December 1, 2017 at 5:59 pm

    Chiar sunteti super tari! Intotdeauna sunt de apreciat persoanele care stiu sa daruiasca si fac asta din toata inima!

  8. Nicoleta ciocoiu

    December 1, 2017 at 6:04 pm

    Un premiu util si de mare ajutor in prag de sărbători veti face fericit (ă) o persoana norocoasa .Doamne ajută

  9. Alina Petrican

    December 1, 2017 at 7:02 pm

    Dincolo de premiile pe care le oferiti ( si pentru care va multumim), problema este ca,dati dependenta 😂 Dupa ce urmaresti cateva postari te prinde microbul si nu mai scapi nicio postare, cu-i nu ii place sa fie la curent cu tot ce se lanseaza? Pentru asta, felicitari!

  10. Sofia S Ciuscov

    December 1, 2017 at 7:15 pm

    Un premiu pe care il doreste orice fan Gadget Talk Romania <3

  11. Eu

    December 1, 2017 at 9:07 pm

    Like la pagina fb si m am abonat pe cabalul de youtube asta pt ca mi-au placut ultimile clipuri postate, restul sunt …
    Sincer azi este 1 Decembrie si acest articol arata disperarea de a prinde cati mai multi abonati etc

    Sincer un concurs bun suna astfel, faceti un clip, o poza, orice funny, sf etc care sa contina brandul allview si gadget talk. Astfel lumea o sa munceasca pt cadou etc.

  12. Dorogea Magdalena

    December 1, 2017 at 9:55 pm

    Futurist!

  13. Dorogea Magdalena

    December 1, 2017 at 9:57 pm

    Futurist!Felicitari!

  14. Nicol Cxena

    December 1, 2017 at 11:08 pm

    La multi ani! Un gest frumos de Ziua Nationala! Succes! 🇷🇴

  15. Iulia

    December 2, 2017 at 6:45 pm

    Ar fi un cadou perfect! Specificații bune si la ram.si la cameră si la baterie! Bateria incastrată a telefonului actual nu mai rezista pina in luna mai…La multi ani frumoși,Gadget-Talk!

  16. drila abigaiela

    December 3, 2017 at 7:44 pm

    mi-ar plăcea un asa cadou..😍

  17. Sorinel Imireanu

    December 7, 2017 at 2:38 pm

    Mi ar plăcea așa cadou

  18. Codrut

    December 7, 2017 at 2:56 pm

    La mai multe telefoane bune, concursuri si premii !

  19. rafay daniela

    December 7, 2017 at 3:29 pm

    superb premiul

  20. Ioan Teudan

    December 7, 2017 at 5:08 pm

    Asta da premiu ! <3

  21. Maria Madar

    December 8, 2017 at 12:13 am

    Interesant telefon ar fi un cadou superb😊

  22. Calin

    December 10, 2017 at 10:03 pm

    Discriminare, eu nu am Facebook.

  23. Paul Gheorghiu

    December 11, 2017 at 8:58 pm

    Un concurs extrem de tentant!