Apple World Wide Developers Conference 2017 are loc pe 5 iunie

Apple World Wide Developers Conference 2017

Apple a anuntat data si ora de la care vom putea urmari WWDC 2017 in transmisiune directa pe internet.

Evenimentul Apple World Wide Developers Conference 2017, va avea loc pe data de 5 iunie, iar ora de incepere este ora 20:00 (ora Romaniei).

Apple a lansat si pagina dedicata evenimentului. Pagina de pe care vom avea acces la player-ul online prin care vom putea urmari live conferinta de presa a companiei.

In cadrul acestei conferinte de presa sunt asteptate sa fie anuntate noutati despre urmatoarea versiune iOS pe care iPhone 8 o va avea preinstalata din toamna, versiune noua a macOS, detalii despre noua generatie de Macbook-uri, iMac si Mac Pro. Probabil vom avea parte si de cateva surprize, printre care si inaugurarea oficiala a noului campus la care Apple lucreaza de ceva vreme.

13 Comentarii

  1. Coca Sofia Sonia

    May 27, 2017 at 7:15 pm

    Un eveniment care va fi urmărit cu mult interes !!!

  2. Coryna Ln Kov

    May 27, 2017 at 7:17 pm

    Bine de stiut si de urmărit. Va fi foarte interesant ✔

  3. Adina Gabriela

    May 27, 2017 at 7:19 pm

    Un eveniment care merita sa fie urmarit.

  4. Andruseac Dănuț

    May 27, 2017 at 7:25 pm

    Interesant! O sa ma uit! Bine de știut!

  5. Marian Aileni

    May 28, 2017 at 7:06 pm

    Mulțumesc. Voi urmări cu interes

  6. Dana-Maria Popescu

    May 28, 2017 at 8:20 pm

    Astept sa il Vizionez !

  7. Dana-Maria Popescu

    May 28, 2017 at 8:20 pm

    Super !

  8. liviu pop

    May 30, 2017 at 12:12 pm

    minunata e super ok

  9. Fetic Bianca

    June 5, 2017 at 2:50 pm

    Un eveniment interesant, aflam lucruri interesante . Cu siguranță o sa urmăresc.

  10. Lary Larisa

    June 5, 2017 at 3:26 pm

    Nu sunt mare fana Apple, dar e interesant de stiut cu ce noutati mai vin

  11. Popa Constantin

    June 5, 2017 at 3:36 pm

    Într-adevăr la ora locală 10 a.m. începe evenimentul cu posibilitate de fi urmărit live!
    Bănuiesc că subiectul principal va fi iphone8 pentru că lansarea acestuia presupune o groază de evenimente antemergătoare lansării oficiale a acestuia în toamnă.
    Oricum sper să fie mai tare și să îl depășească pe Samsung s8 la mai multe capitole!

  12. Lary Larisa

    June 6, 2017 at 4:28 pm

    Anunturile despre Ipads sigur ii vor bucura pe fani

  13. Nemeth Carmen

    June 11, 2017 at 8:06 pm

    Un eveniment asteptat cu interes.