PIXMA TS3150, noua imprimanta multifunctionala Canon cu jet de cerneala

Producatorul Canon, a anuntat, astazi, 19 iulie, o noua imprimanta multifunctionala cu jet de cerneala sub gama PIXMA. Noul model, PIXMA TS3150, este o imprimanta 3 in 1 pentru acasa, ce integreaza scaner, copiator si imprimanta intr-un design compac.

PIXMA TS3150

Imprimanta PIXMA TS3150 este dotata cu un ecran LCD de 3.8 centimetri, un senzor de detectare a hartiei, cu conexiune wireless si o functie de imprimare a fotografiilor fara margini.

In plus, aplicatia Canon PRINT disponibila pentru terminalele cu iOS si Android pe App store, respectiv Google Play store permite imprimare direct de pe smartphone sau tableta. De asemenea, PIXMA TS3150 este compatibila si cu AirPrint pentru Apple iOS, Mopria pentru Android si Windows 10 pentru dispozitive mobile, facilitand utilizatorilor imprimarea instanta.

Pretul imprimantei PIXMA TS3150 nu ne-a fost deocamdata comunicat si nici data la care ea va fi disponibila pe piata din Romania, insa vom actualiza aceasta stire atunci cand vom primi aceste informatii de la Canon Romania.

12 Comentarii

  1. Petrican Alina

    July 19, 2017 at 8:19 pm

    Imi place ca integreaza scaner, copiator si imprimanta intr-un design compact.de asemenea aplicatia Canon PRINT disponibila, care permite imprimare direct de pe smartphone sau tableta mi se pare utila

  2. Koryna Ln Kov

    July 19, 2017 at 8:23 pm

    O imprimantă foarte utila pt ca se poate si scana la ea, ceea ce este foarte bine.

  3. Koryna Ln Kov

    July 19, 2017 at 8:26 pm

    Faptul ca se poate imprima de pe telefon direct dintr-o aplicație descărcata, face aceasta imprimanta foarte performanta, era necesar această opțiune pt ca se folosește mult telefoanele si tabletele

  4. Aileni Marian

    July 19, 2017 at 8:48 pm

    Un produs complet pentru office și de buna calitate!performanta!

  5. Lary Larisa

    July 19, 2017 at 8:50 pm

    Are niste functii foarte utile, cum ar fi scaner, copiator si imprimanta toate intr-un singur corp, iar conexiunea cu smartphone-ul mi se pare necesara si ar fi ideal ca mai multe companii sa ia exemplul celor de la Canon.

  6. Popa Constantin

    July 19, 2017 at 10:49 pm

    La capitolul imprimante Canon întotdeauna a excelat și m-a convins și pe mine să îmi achiziționez una.
    Sper să fie și fiabilă cu senzorii și alte specificații noi incluse. Referitor la preț nu cred că va fi scumpă și orice familie să o poată folosi mult și bine!

  7. Coca Sofia Sonia

    July 20, 2017 at 12:34 am

    O imprimanta care se va vinde foarte bine

  8. ica negrea

    July 20, 2017 at 12:38 am

    Un produs complet pentru office și de buna calitate!

  9. bianca fetic

    July 22, 2017 at 5:49 pm

    un produs superb si de calitatae … merita achizitionat mai ales pentru office

  10. Florin Lungu