Fanul Gadget Talk al lunii Decembrie 2017 [Concurs]

Fanul Gadget Talk

Fiindca astazi este 1 Decembrie, Ziua Nationala a Romaniei, si ne dorim sa sarbatorim romaneste impreuna cu voi, in luna cadourilor ne-am unit fortele cu producatorul roman Allview, alaturi de care punem la bataie un smartphone performant cu o mega autonomie a bateriei!!!

Astfel, premiul concursului ‘Fanul Gadget Talk al lunii Decembrie 2017‘ consta intr-un smartphone Allview P9 Energy S, telefon pe care aveti sansa sa il castigati pana de Craciun respectand regulamentul urmator:

  • Sa interactionati cu continutul de pe website si postarile noastre de pe retelele de socializare ca si pana acum
  • Sa va abonati la canalul nostru de pe YouTube
  • Sa dati Like paginii noastre de Facebook
  • Sa dati tag la cinci prieteni pe postarea concursului de pe pagina noastra de Facebook

Update 25 Decembrie: Castigatorul telefonului Allview P9 Energy S este Sofia S. Ciuscov

(In cazul in care aveti nelamuriri sau intrebari legate de concurs, va rugam, sa ne contactati! Pentru mai multe detalii despre termenii si conditiile concursurilor organizate de Gadget Talk Romania, gasiti aici.)

29 Comentarii

  1. Ciupala Marilena marilena mari mari

    01/12/2017 at 17:09

    Cel mai frumos foarte util foarte performant imi place

  2. Andruseac Dănuț

    01/12/2017 at 17:14

    Un premiu minunat! Va mulțumim din suflet ca ne-ați bucurat în fiecare luna al acestui an cu câte un premiu foarte folositor! Felicitări Gadget Talk Romania!👍☺️

  3. Darius

    01/12/2017 at 17:35

    Un premiu frumos

  4. Aileni Marian

    01/12/2017 at 17:36

    Un super premiu! Bafta tuturor! Va fi un sfarsit de an cu un premiu surprinzator!

  5. Andutu Alex

    01/12/2017 at 17:39

    Multumim

  6. drila abigaiela

    01/12/2017 at 17:45

    super 😍

  7. Daniel Ionut

    01/12/2017 at 17:59

    Chiar sunteti super tari! Intotdeauna sunt de apreciat persoanele care stiu sa daruiasca si fac asta din toata inima!

  8. Nicoleta ciocoiu

    01/12/2017 at 18:04

    Un premiu util si de mare ajutor in prag de sărbători veti face fericit (ă) o persoana norocoasa .Doamne ajută

  9. Alina Petrican

    01/12/2017 at 19:02

    Dincolo de premiile pe care le oferiti ( si pentru care va multumim), problema este ca,dati dependenta 😂 Dupa ce urmaresti cateva postari te prinde microbul si nu mai scapi nicio postare, cu-i nu ii place sa fie la curent cu tot ce se lanseaza? Pentru asta, felicitari!

  10. Sofia S Ciuscov

    01/12/2017 at 19:15

    Un premiu pe care il doreste orice fan Gadget Talk Romania <3

  11. Eu

    01/12/2017 at 21:07

    Like la pagina fb si m am abonat pe cabalul de youtube asta pt ca mi-au placut ultimile clipuri postate, restul sunt …
    Sincer azi este 1 Decembrie si acest articol arata disperarea de a prinde cati mai multi abonati etc

    Sincer un concurs bun suna astfel, faceti un clip, o poza, orice funny, sf etc care sa contina brandul allview si gadget talk. Astfel lumea o sa munceasca pt cadou etc.

  12. Dorogea Magdalena

    01/12/2017 at 21:55

    Futurist!

  13. Dorogea Magdalena

    01/12/2017 at 21:57

    Futurist!Felicitari!

  14. Nicol Cxena

    01/12/2017 at 23:08

    La multi ani! Un gest frumos de Ziua Nationala! Succes! 🇷🇴

  15. Iulia

    02/12/2017 at 18:45

    Ar fi un cadou perfect! Specificații bune si la ram.si la cameră si la baterie! Bateria incastrată a telefonului actual nu mai rezista pina in luna mai…La multi ani frumoși,Gadget-Talk!

  16. drila abigaiela

    03/12/2017 at 19:44

    mi-ar plăcea un asa cadou..😍

  17. Sorinel Imireanu

    07/12/2017 at 14:38

    Mi ar plăcea așa cadou

  18. Codrut

    07/12/2017 at 14:56

    La mai multe telefoane bune, concursuri si premii !

  19. rafay daniela

    07/12/2017 at 15:29

    superb premiul

  20. Ioan Teudan

    07/12/2017 at 17:08

    Asta da premiu ! <3

  21. Maria Madar

    08/12/2017 at 00:13

    Interesant telefon ar fi un cadou superb😊

  22. Calin

    10/12/2017 at 22:03

    Discriminare, eu nu am Facebook.

  23. Paul Gheorghiu

    11/12/2017 at 20:58

    Un concurs extrem de tentant!

  24. Marius

    15/12/2017 at 18:08

    SUPER !!!

  25. rafay daniela