Fanul Gadget Talk al lunii Februarie, poate castiga un telefon Allview V3 Viper [Concurs #ShareTheLove]

Fanul Gadget Talk

#ShareTheLove #ShareTheLove #ShareTheLove #ShareTheLove #ShareTheLove #ShareTheLove

Fiindca luna Februarie este luna din an ce sta sub zodia dragostei (Valentines Day), Gadget Talk in parteneriat cu brandul Allview, doresc sa va rasplateasca fidelitatea cu care ne urmariti de atatia ani, prin lansarea unui nou concurs. Concurs in cadrul caruia unul dintre voi va avea sansa sa castige un smartphone V3 Viper cu Android Oreo si display cu aspect 18:9 (adica, margini mult mai subtiri).

Pentru a participa in cadrul acestui concurs si a avea oportunitatea de a castiga premiul, trebuie sa urmaresti zilnic si sa indeplinesti urmatoarele cerinte:

  • sa interactionezi cu continutul nostru de pe site, youtube si de pe retelele de socializare (atentie! se tine cont de calitatea comentariilor, de implicarea zilnica si de feedback-ul vostru)
  • sa te abonezi la Newsletter (pe site in bara laterala, imediat sub bannerul 300×250) si la canalul de youtube (daca nu ai facut-o deja)
  • sa ne spuneti ce v-ati dori sa aduca nou sau sa imbunatateasca Allview in 2018, printr-un comentariu pe acest articol

Castigatorul concursului #ShareTheLove va fi anuntat la finalul lui Februarie.

(In cazul in care aveti nelamuriri sau intrebari legate de concurs, va rugam, sa ne contactati! Pentru mai multe detalii despre termenii si conditiile concursurilor organizate de Gadget Talk Romania, gasiti aici.)

103 Comentarii

  1. Popa Constantin

    01/02/2018 at 16:06

    E extraordinar acest telefon, sper să-l câștig!

    • AUGUSTIN FLORIN OPROIU

      06/02/2018 at 21:59

      Gadget talk pentru initiativa pe care o faceti.Felicitari inca o data pentru reviewurile de telefoane în stil profesiinist pe care le faceti, aduceti toate detaliile importante unui cunoscător de telefoane astfel incat sa fie updatat la zi cu cele mai noi stiri din lumea gadgeturilor.Eu vreau ca Allview sa vina pe piata in 2018 cu o baterie foarte mare de ex 6000 mAH,recumoastere faciala si recumoastere de iris.

      • Mindricel alin

        19/02/2018 at 06:46

        Poate si bradul allview ne va aduce ceva ce alte mărci nu au adus încă ,sa speram ca inevitabilul se va întâmpla

    • Gabi

      19/02/2018 at 21:44

      Si eu sper pentru ca nu mai am tel de 3 luni si nu cred ca imi voi lua prea curând 😔😔

    • Ignatt

      27/02/2018 at 17:47

      .Eu vreau ca Allview sa vina pe piata in 2018 cu o baterie foarte mare

  2. Daniel Ionut

    01/02/2018 at 16:22

    Sa lucreze mai mult la politica referitoarea la garantia produselor, si mai putine drumuri in service-uri…cel putin eu de asta m-am lovit cand am fost utilizator Allview.In rest, vad ca sunt pe un trend ascendent si tin pasul cu piata.

    • Gabi

      19/02/2018 at 21:48

      Daca ati putea remedia problema cu softul ptr ca am avut mukte telefoane de la Allview si se strica softul dupa cateva luni.

  3. Andruseac Dănuț

    01/02/2018 at 16:23

    Un concurs foarte interesant cu un telefon cu un ecran frumos și cu specificați de top!
    O îmbunătățire a telefoanelor Allview ar fi sa fie cât mai multe telefoane cu VoLTE disponibil, și sa aibă procesor cât mai ergonomic pentru energie! 😀

  4. Daniela

    01/02/2018 at 16:33

    Ce frumos premiu,mi-ar place si de ce nu sa il castig. Poate ca da poate ca nu.Bafta tuturor.

  5. Popescu Nicolae

    01/02/2018 at 16:36

    un premiu binevenit

  6. Dana

    01/02/2018 at 16:36

    Mi-ar fi foarte necesar acest telefon, avand in vedere ca am scapat telefonul pe jos iar display-ul e complet crapat.

  7. Anda Stanciu

    01/02/2018 at 16:50

    Super premiul

  8. Ciupala Marilena

    01/02/2018 at 16:58

    Un concurs superb

  9. Ecaterina Blej

    01/02/2018 at 17:35

    Mi-ar placea sa aiba un design mai interesant, mai high tech, dar per total sunt

  10. Ecaterina Blej

    01/02/2018 at 17:39

    Mi-ar placea sa aiba un design mai interesant, mai high tech, dar per total sunt multumita de telefoanele Allview. Aa si imbunatatirea camerei foto, dar eu am avut un model mai vechi, probabil cele noi sunt mai performante.*

  11. Baldea Gabriela

    01/02/2018 at 17:40

    Mi ar place să aibă spatiu mai mult, este superb Telefonul, ecranul imi place

  12. Anamaria

    01/02/2018 at 17:47

    Design ul sa fie mai atractiv ,dar continutul contează .

  13. MOROSANU DANIELA CORNELIA

    01/02/2018 at 18:00

    O camera mult mai performanta,design atragator,bateria mai rezistenta!

  14. Delia VioletaSi Ionut

    01/02/2018 at 18:04

    Mi.as dori sa aiba un design mai interesant…

  15. Gabriela Popus

    01/02/2018 at 18:17

    Un concurs frumos!

  16. Gabriela Popus

    01/02/2018 at 18:20

    M-ar place sa aibe un spațiu de memorie mai mare ! 😇

  17. Vilceanu Ecaterina

    01/02/2018 at 19:25

    Îmi place acest telefon,cred nu are nevoie de nimic altceva!

  18. Tembo john

    01/02/2018 at 19:27

    Un concurs frumos felicitari

  19. Aileni Marian

    01/02/2018 at 19:52

    Un smartphone de calitate superioara si un concurs tare fain! Srvice-ul am tot auzit ca merge cam greu

  20. Tatiana Sorina

    01/02/2018 at 20:38

    Un premiu minunat! Multumim!

  21. Rosu Andreea Florina

    02/02/2018 at 02:52

    Eu sunt mulțumită de telefonul meu,e un Allview P6 plus,adus de Moș Crăciun. Nu am mai folosit Allview până acum,așa că pt moment nu știu ce ar putea sa îmbunătățească

  22. PASERE RODICA MIHAELA

    02/02/2018 at 10:12

    Premiul e foarte tantant! Robotelul ala din Star Wars nu-l dati ca premiu?

  23. PASERE RODICA MIHAELA

    02/02/2018 at 10:13

    Tatal meu are un telefon Allview si e multumit de el. Imbunatatiri: poate un ecran mai mare.

  24. •Roberto•

    02/02/2018 at 13:08

    •• In anul 2018 dar si pe viitor,, as dori de la Allview o mai bunã colaborare cu cu clientii vechi dar si cu cei noi ce le cumpara terminalele si produsele,, o mai buna eficientizare si actualizare a sistemelor de operare ce vin pe noile lor ‘gadget-uri’ dar si pe cele vechi- deja vandute-.!! Conteaza mult relatia °client-Companie° pentru a avea succes pe viitor ca Producator/Companie.!! Opiniile si sugestiile clientilor de care ar trebui sa se tina seama,, duce sigur catre vanzari mai bune a produsului indiferent de natura lui.!! Valabil nu doar pentru telefoanele Comapaniei Brasovene- ci ca regula generala:: tinand clientul aproape si avand o relatie de dialog constant si un contact permanent cu el, increderea in produs creste — la fel si vanzarile produsului.!!Sunt doar cateva din sugestiile pentru Allview,, dar cred ca am relevat in scurtul meu comentariu doar pe cele mai importante.!!••

  25. Tembo John

    02/02/2018 at 14:03

    Nu am avut pana acum Allview,dar mi-as dori unul.

  26. Baldea Ioan

    02/02/2018 at 18:51

    Un telefon de calitate, super concursul.

  27. florin mihai

    02/02/2018 at 20:12

    telefonul este ok,un procesor mai bun si un pret imbatabil cred ca ar fi ideile mele pentru 2018 pentru acest telefon.

  28. Ivan Janeta

    02/02/2018 at 20:52

    O camera mult mai performanta,design atragator,bateria mai rezistenta.

  29. nae ilinca

    02/02/2018 at 22:22

    Un concurs frumos felicitari ..abonata teamo.florin

  30. Adriana Micsa

    03/02/2018 at 07:00

    Un concurs super cu un premiu deosebit …Felicitari !

  31. Pavalache Mircea

    03/02/2018 at 07:36

    Felicitări Gadget talk pentru initiativa pe care o faceti.Felicitari inca o data pentru reviewurile de telefoane în stil profesiinist pe care le faceti, aduceti toate detaliile importante unui cunoscător de telefoane astfel incat sa fie updatat la zi cu cele mai noi stiri din lumea gadgeturilor.Eu vreau ca Allview sa vina pe piata in 2018 cu o baterie foarte mare de ex 6000 mAH,recumoastere faciala si recumoastere de iris.

  32. Lucian Doru Cornea

    03/02/2018 at 09:26

    Interesant premiul, chiar am nevoie de un upgrade

  33. Plăcintă Alexandrache Ana Maria

    03/02/2018 at 09:54

    Big big like pt un asa premiu.

  34. Catalina Sora

    04/02/2018 at 08:05

    Un premiu foarte frumos si util, niciodata nu am cstigat un asa premiu pretios

  35. Mustafa Eryn

    04/02/2018 at 22:03

    Sa lucreze mai mult la politica referitoarea la garantia produselor

  36. Mustafa Eryn

    04/02/2018 at 22:03

    Sa lucreze mai mult la politica referitoarea la garantia produselor.

  37. POPESCU IULIANA

    05/02/2018 at 00:25

    Bateria mai rezistenta si memorie mai mare.

  38. Popa Constantin

    05/02/2018 at 00:33

    De la Allview aș dori să deschidă magazin propriu în mediul online cu asistență 24 din 24 pentru utilizatorii săi din România înregistrați cu un cont.
    Mulțumesc firmei din Brașov pentru progresul sau și bine ar fi să aducă tehnologie pe placul tuturor. Aș vrea să văd numai surprize plăcute de la ei pe parcursul anului 2018!

  39. Codrea Ana

    05/02/2018 at 10:43

    Raportat pret calitate este foarte ok. Doamne ajuta !

  40. Codrea Ana

    05/02/2018 at 10:56

    Calitatea este foarte buna, mai ales ca este in trendul cu tehnologaia noua.

  41. ioana

    05/02/2018 at 12:26

    vreau sa ne aduca telefoane de top, cu cel putin 6 gb ram si 64 gb memorie cat si raport calitate pret.

  42. rafay daniela

    05/02/2018 at 14:41

    O camera mai performanta

  43. mihalache simona

    05/02/2018 at 20:42

    Baterie mai rezistenta si o camera mai performanta.

  44. Vilceanu Ecaterina

    05/02/2018 at 20:48

    Nou,eu cred ca e super asa!

  45. Brasoveanu

    05/02/2018 at 21:36

    Bateria

  46. Gigi

    06/02/2018 at 06:17

    Este un pas cu tehnologia,felicitari

  47. alina corodescu

    06/02/2018 at 09:00

    Baterie mai rezistenta si o camera mai performanta,in reste e ok

  48. constantin paul

    06/02/2018 at 12:15

    destul de bun acest model..dar la baterie..putin mai mare si este super ok

  49. STEFAN NADIA IRINA

    06/02/2018 at 16:39

    Super premiul

  50. Harabagiu Elena

    06/02/2018 at 17:54

    O camera mult mai performanta

  51. alexandra neagu

    07/02/2018 at 08:43

    imi doream de mult acest telefon doamne ajuta

  52. Crișan Cristian Dănuț

    10/02/2018 at 14:34

    E super tare telefonul.

  53. Claudia Lungu

    11/02/2018 at 09:11

    un telefon performant

  54. Tatiana Sorina

    16/02/2018 at 19:46

    Super premii,va urmaresc cu drag!

  55. Beres Irina

    16/02/2018 at 23:15

    Aș dori să câștig

  56. Carmen Aurora

    17/02/2018 at 09:50

    Multumim pentru concurs,este foarte interesant !
    O îmbunătățire a telefoanelor Allview ar fi sa aibă un procesor cât mai ergonomic pentru energie!

  57. COVACI VIORICA

    17/02/2018 at 14:24

    sint fan

  58. Bila Alexandru Ilarion

    17/02/2018 at 15:37

    Capacitate mai mare a bateriei, un procesor îmbunătățit.

  59. Lucian Udriste Hotinceanu

    17/02/2018 at 20:21

    Sa aduca AVI in GPlay si sa furnizeze actualizari de SO si la modelele mai vechi.

    • Andreea

      27/02/2018 at 18:19

      AVI este in Google Play. Functioneaza doar pe anumite telefoane

  60. Gabi Barbu

    18/02/2018 at 18:22

    Mie imi place marca Allview,si as dori unul deoarece are un design frumos,si din pacate al meu sa cam distrus de tot :( :( :'(

  61. bogdan sebastian

    19/02/2018 at 09:17

    Mi-as dori sa aduc telefoane mai bune. Deja cele cu 3 gb ram sunt cam depasite. Am o copie de telfon Leagoo S Pro luata direct din China la 250$. Este exact modelul lor de tot cu 6gb ram si 64g memorie. Telefonul se misca foarte bine iar bateria chiar tine. Incarcarea este fast deci se incarca foarte rapid.
    Legat de produsele lor, sunt bune, au inceput sa aduc telefoane cat mai noi si performante. Am un allview lite acasa de rezerva.

  62. Vesa Andrei

    19/02/2018 at 11:06

    nu ar fi rau sa faca disponibil asistentul vocal AVI si pentru alte marci de telefoane. Eu unu as fi dispus să plătesc ca să am un asistent vocal în limba română.

  63. Andrei

    19/02/2018 at 23:45

    Singurul lucru ar fi sa puna niste casti la telefoanele mai ieftine in rest e perfect 👌👌

  64. Stefan Porcutan

    19/02/2018 at 23:54

    As dori ca Allview sa isi produca la Brasov propriul telefon

  65. Dany

    20/02/2018 at 10:08

    Eu zic ca daca se poate canera de pe spate sa fie de 16 MP si la mem. Ram sa mai adauge 1GB

  66. Valentin

    20/02/2018 at 15:18

    Interesant concursul, cei de la Allview ar putea crea un smartphone care sa aibe un scaner de Iris sau detectare facială, cu o baterie puternica alături o interfață android 8.0 fără interveniți, camera frontala sa fie duala de 16mp respectiv 2mp cea principala poate sa fie 12 mp cu video 4k, un procesor snap dragon de generație noua, ecranul peste 5,5inch fullhd sau 4k spatele de sticla cu marginile de aluminiu și memoria de 4Gb ram 64 GB și varianta de 6gb ram cu 128gb

  67. Arion Dumitru

    21/02/2018 at 08:02

    no,no, ase da!

  68. rimbu alina

    22/02/2018 at 14:08

    e super asa

  69. Catea Vilena Albertina

    22/02/2018 at 17:05

    Ește foarte minunat știind că Allview este că mai buna marca de telefoane din Romania.
    Eu de 6 ani îmi iau numai Allview .
    Iubesc aceeasta marca de telefon .
    Și chiar as vrea sa câștig .

  70. AlexMihai

    23/02/2018 at 13:07

    Este fain asa cum e

  71. Girleanu Alexandru

    23/02/2018 at 15:56

    Are o camera mult mai perfornanta. Mi las dori acest telefon. Sunt chiar fascinat de rapiditatea conexiunii la internet la aceasta marca de telefon. Chiar pot spune ca e mai.rapid ca iphone.

  72. Anda Stanciu

    23/02/2018 at 16:25

    Este bine așa Cum este

  73. Aileni Marian

    23/02/2018 at 19:36

    Mulțumesc pentru informații suplimentare!

  74. Andrei Condrea

    24/02/2018 at 12:19

    Mi-ar plăcea ca telefonul sa aibă mai multa și un ecran mai bun,și ar mai fi bine ca la telefon în cutie sa primească și o folie de sticla!:)În rest e foarte bun :))

  75. Andrei Condrea

    24/02/2018 at 12:21

    Sa aibă mai multa memorie:))

  76. Novac Mihail

    24/02/2018 at 21:39

    Da…chiar e un telefon foarte bun si are un raport pret calitate foarte bun!!!

  77. Alex

    24/02/2018 at 21:53

    Sa aiba margini curbate

  78. ion borta

    24/02/2018 at 23:45

    sa aiba mai multa putere

  79. Dudău Ștefan

    25/02/2018 at 08:53

    Foarte tare inițiativa, le urez succes la restul, și sper sa fiu fericitul câștigător, pentru că telefonul meu, s-au cam u,ar in timp , și performanțele , cam lasă de dorit, o zi buna Gadget-Talk !

  80. Dudău Ștefan

    25/02/2018 at 08:57

    Foarte tare inițiativa, le urez succes la restul, și sper sa fiu fericitul câștigător, pentru că telefonul meu, s-au cam uzat in timp și performanțele lasă de dorit acum, o zi buna, Gadget-Talk !

  81. Iulica

    25/02/2018 at 11:40

    Sunt fan ALLVIEV si sper cal voi crtiga

  82. Cristy Cristian

    25/02/2018 at 21:48

    Telefoane foarte performante un brand foarte bun telefonul isi merita bani

  83. Doina Ana Butman

    25/02/2018 at 21:52

    Eventual, un telefon de gaming, un camera-phone veritabil sau un e-reader E Ink.

  84. Gogolan sorin mihaita

    26/02/2018 at 12:14

    Eu mi-as dori acest telefon pentru mama mea deoarece nu a avut pana acum un smartphone … si as vrea sa fie cadoul meu pentru ziua ei de nastere

  85. GOGA ALYN

    27/02/2018 at 15:19

    Gadgat este un site foarte cunoscut de oameni,eu aș vrea sa câstig acest concurp pentru ca telefonul meu evolio S5 nu mai funcționeaza,și eu te urmaresc de 2-3 ani aș fi foarta încânta daca aș câștiga acest premiu.

  86. Micas Cristian Marius

    27/02/2018 at 17:39

    am achiziționat curând un Allview X4 xtreme și sunt fascinat de ecranul de 6 inchi aș vrea pe viitor mai multe telefoane cu ecran mare am înțeles că în curând o să apară X5 soul sper să fie și o variantă X5 xtreme cu un ecran între 6-6.7 inchi format 18:9 6gb-8gb RAM 64-128 GB rom și procesor octacor-decacor 😁

  87. Blinda Adriana

    27/02/2018 at 17:46

    Bateria mai rezistenta,in rest e totul super.Felicitari pt.concursuri!

  88. Vasile Marian

    27/02/2018 at 22:54

    As dori că în 2018 Allview să pună pe telefoanele lor infinity display.

  89. Naty Barsan

    28/02/2018 at 13:47

    Mi ar placea sa aiba aspectul mai atragator si o baterie buna la fel si camerele foto

  90. Naty Barsan

    28/02/2018 at 13:48

    Mi ar placea sa aiba un aspect mai atragator, o baterie buna la fel si camere foto:)

  91. Emilian Bajboi

    28/02/2018 at 15:21

    Sunt fan al firmei Allview, primul meu smartphone un Allview a4 you, aa ce vremuri frumoase, eram atat de incantat si eram super multumit de el acum 3 ani, câştigând acest telefon acum avant un smartphone decent, ar fi un upgrade uriaş pentru mine. Mult succes tuturor si da, ce as vrea să vad anul acesta la firma allvie, să continuie treaba bună pe care o fac acum.

  92. Koryna Ln Kov

    06/03/2018 at 00:03

    Mi-ar place la Allview sa tina bateria cat mai mult si sa aiba un ecran genetos, mwmorie interna mare.

  93. Koryna Ln Kov

    06/03/2018 at 00:08

    Nu ar strica sa aduca ceva nou in materie de casti, nu toti suportam dopurile, poate si un alt model care sa acopere urechea ar fi o initiativa laudabila.
    Am o sacosa plina de casti dop venite odata cu telefonul luat anual pe abonament, de ex eu nu suport acel tip de dopuri, imi provoaca dosconfort si durere.
    Poate niste buretei ar fii ideali, eu asa le am putut folosi acum multi ani.

  94. Maran

    11/04/2018 at 22:08

    Astept cu nerabdare !!

  95. Maran

    11/04/2018 at 22:10

    Cred ca e super acest dizain !!

  96. George

    04/06/2018 at 20:33

    s

  97. George