Fanul Gadget Talk al lunii Februarie, poate castiga un telefon Allview V3 Viper [Concurs #ShareTheLove]

Fanul Gadget Talk

#ShareTheLove #ShareTheLove #ShareTheLove #ShareTheLove #ShareTheLove #ShareTheLove

Fiindca luna Februarie este luna din an ce sta sub zodia dragostei (Valentines Day), Gadget Talk in parteneriat cu brandul Allview, doresc sa va rasplateasca fidelitatea cu care ne urmariti de atatia ani, prin lansarea unui nou concurs. Concurs in cadrul caruia unul dintre voi va avea sansa sa castige un smartphone V3 Viper cu Android Oreo si display cu aspect 18:9 (adica, margini mult mai subtiri).

Pentru a participa in cadrul acestui concurs si a avea oportunitatea de a castiga premiul, trebuie sa urmaresti zilnic si sa indeplinesti urmatoarele cerinte:

  • sa interactionezi cu continutul nostru de pe site, youtube si de pe retelele de socializare (atentie! se tine cont de calitatea comentariilor, de implicarea zilnica si de feedback-ul vostru)
  • sa te abonezi la Newsletter (pe site in bara laterala, imediat sub bannerul 300×250) si la canalul de youtube (daca nu ai facut-o deja)
  • sa ne spuneti ce v-ati dori sa aduca nou sau sa imbunatateasca Allview in 2018, printr-un comentariu pe acest articol

Castigatorul concursului #ShareTheLove va fi anuntat la finalul lui Februarie.

(In cazul in care aveti nelamuriri sau intrebari legate de concurs, va rugam, sa ne contactati! Pentru mai multe detalii despre termenii si conditiile concursurilor organizate de Gadget Talk Romania, gasiti aici.)

Gearbest Exclusive Discounts on GearBest Top Seller Gears promotion
Gearbest Buy Xiaomi Products and Get Xiaomi Mi Band 3 for free promotion

103 Comentarii

  1. Popa Constantin

    February 1, 2018 at 4:06 pm

    E extraordinar acest telefon, sper să-l câștig!

    • AUGUSTIN FLORIN OPROIU

      February 6, 2018 at 9:59 pm

      Gadget talk pentru initiativa pe care o faceti.Felicitari inca o data pentru reviewurile de telefoane în stil profesiinist pe care le faceti, aduceti toate detaliile importante unui cunoscător de telefoane astfel incat sa fie updatat la zi cu cele mai noi stiri din lumea gadgeturilor.Eu vreau ca Allview sa vina pe piata in 2018 cu o baterie foarte mare de ex 6000 mAH,recumoastere faciala si recumoastere de iris.

      • Mindricel alin

        February 19, 2018 at 6:46 am

        Poate si bradul allview ne va aduce ceva ce alte mărci nu au adus încă ,sa speram ca inevitabilul se va întâmpla

    • Gabi

      February 19, 2018 at 9:44 pm

      Si eu sper pentru ca nu mai am tel de 3 luni si nu cred ca imi voi lua prea curând 😔😔

    • Ignatt

      February 27, 2018 at 5:47 pm

      .Eu vreau ca Allview sa vina pe piata in 2018 cu o baterie foarte mare

  2. Daniel Ionut

    February 1, 2018 at 4:22 pm

    Sa lucreze mai mult la politica referitoarea la garantia produselor, si mai putine drumuri in service-uri…cel putin eu de asta m-am lovit cand am fost utilizator Allview.In rest, vad ca sunt pe un trend ascendent si tin pasul cu piata.

    • Gabi

      February 19, 2018 at 9:48 pm

      Daca ati putea remedia problema cu softul ptr ca am avut mukte telefoane de la Allview si se strica softul dupa cateva luni.

  3. Andruseac Dănuț

    February 1, 2018 at 4:23 pm

    Un concurs foarte interesant cu un telefon cu un ecran frumos și cu specificați de top!
    O îmbunătățire a telefoanelor Allview ar fi sa fie cât mai multe telefoane cu VoLTE disponibil, și sa aibă procesor cât mai ergonomic pentru energie! 😀

  4. Daniela

    February 1, 2018 at 4:33 pm

    Ce frumos premiu,mi-ar place si de ce nu sa il castig. Poate ca da poate ca nu.Bafta tuturor.

  5. Popescu Nicolae

    February 1, 2018 at 4:36 pm

    un premiu binevenit

  6. Dana

    February 1, 2018 at 4:36 pm

    Mi-ar fi foarte necesar acest telefon, avand in vedere ca am scapat telefonul pe jos iar display-ul e complet crapat.

  7. Anda Stanciu

    February 1, 2018 at 4:50 pm

    Super premiul

  8. Ciupala Marilena

    February 1, 2018 at 4:58 pm

    Un concurs superb

  9. Ecaterina Blej

    February 1, 2018 at 5:35 pm

    Mi-ar placea sa aiba un design mai interesant, mai high tech, dar per total sunt

  10. Ecaterina Blej

    February 1, 2018 at 5:39 pm

    Mi-ar placea sa aiba un design mai interesant, mai high tech, dar per total sunt multumita de telefoanele Allview. Aa si imbunatatirea camerei foto, dar eu am avut un model mai vechi, probabil cele noi sunt mai performante.*

  11. Baldea Gabriela

    February 1, 2018 at 5:40 pm

    Mi ar place să aibă spatiu mai mult, este superb Telefonul, ecranul imi place

  12. Anamaria

    February 1, 2018 at 5:47 pm

    Design ul sa fie mai atractiv ,dar continutul contează .

  13. MOROSANU DANIELA CORNELIA

    February 1, 2018 at 6:00 pm

    O camera mult mai performanta,design atragator,bateria mai rezistenta!

  14. Delia VioletaSi Ionut

    February 1, 2018 at 6:04 pm

    Mi.as dori sa aiba un design mai interesant…

  15. Gabriela Popus

    February 1, 2018 at 6:17 pm

    Un concurs frumos!

  16. Gabriela Popus

    February 1, 2018 at 6:20 pm

    M-ar place sa aibe un spațiu de memorie mai mare ! 😇

  17. Vilceanu Ecaterina

    February 1, 2018 at 7:25 pm

    Îmi place acest telefon,cred nu are nevoie de nimic altceva!

  18. Tembo john

    February 1, 2018 at 7:27 pm

    Un concurs frumos felicitari

  19. Aileni Marian

    February 1, 2018 at 7:52 pm

    Un smartphone de calitate superioara si un concurs tare fain! Srvice-ul am tot auzit ca merge cam greu

  20. Tatiana Sorina

    February 1, 2018 at 8:38 pm

    Un premiu minunat! Multumim!

  21. Rosu Andreea Florina

    February 2, 2018 at 2:52 am

    Eu sunt mulțumită de telefonul meu,e un Allview P6 plus,adus de Moș Crăciun. Nu am mai folosit Allview până acum,așa că pt moment nu știu ce ar putea sa îmbunătățească

  22. PASERE RODICA MIHAELA

    February 2, 2018 at 10:12 am

    Premiul e foarte tantant! Robotelul ala din Star Wars nu-l dati ca premiu?

  23. PASERE RODICA MIHAELA

    February 2, 2018 at 10:13 am

    Tatal meu are un telefon Allview si e multumit de el. Imbunatatiri: poate un ecran mai mare.

  24. •Roberto•

    February 2, 2018 at 1:08 pm

    •• In anul 2018 dar si pe viitor,, as dori de la Allview o mai bunã colaborare cu cu clientii vechi dar si cu cei noi ce le cumpara terminalele si produsele,, o mai buna eficientizare si actualizare a sistemelor de operare ce vin pe noile lor ‘gadget-uri’ dar si pe cele vechi- deja vandute-.!! Conteaza mult relatia °client-Companie° pentru a avea succes pe viitor ca Producator/Companie.!! Opiniile si sugestiile clientilor de care ar trebui sa se tina seama,, duce sigur catre vanzari mai bune a produsului indiferent de natura lui.!! Valabil nu doar pentru telefoanele Comapaniei Brasovene- ci ca regula generala:: tinand clientul aproape si avand o relatie de dialog constant si un contact permanent cu el, increderea in produs creste — la fel si vanzarile produsului.!!Sunt doar cateva din sugestiile pentru Allview,, dar cred ca am relevat in scurtul meu comentariu doar pe cele mai importante.!!••

  25. Tembo John

    February 2, 2018 at 2:03 pm

    Nu am avut pana acum Allview,dar mi-as dori unul.

  26. Baldea Ioan

    February 2, 2018 at 6:51 pm

    Un telefon de calitate, super concursul.

  27. florin mihai

    February 2, 2018 at 8:12 pm

    telefonul este ok,un procesor mai bun si un pret imbatabil cred ca ar fi ideile mele pentru 2018 pentru acest telefon.

  28. Ivan Janeta

    February 2, 2018 at 8:52 pm

    O camera mult mai performanta,design atragator,bateria mai rezistenta.

  29. nae ilinca

    February 2, 2018 at 10:22 pm

    Un concurs frumos felicitari ..abonata teamo.florin

  30. Adriana Micsa

    February 3, 2018 at 7:00 am

    Un concurs super cu un premiu deosebit …Felicitari !

  31. Pavalache Mircea

    February 3, 2018 at 7:36 am

    Felicitări Gadget talk pentru initiativa pe care o faceti.Felicitari inca o data pentru reviewurile de telefoane în stil profesiinist pe care le faceti, aduceti toate detaliile importante unui cunoscător de telefoane astfel incat sa fie updatat la zi cu cele mai noi stiri din lumea gadgeturilor.Eu vreau ca Allview sa vina pe piata in 2018 cu o baterie foarte mare de ex 6000 mAH,recumoastere faciala si recumoastere de iris.

  32. Lucian Doru Cornea

    February 3, 2018 at 9:26 am

    Interesant premiul, chiar am nevoie de un upgrade

  33. Plăcintă Alexandrache Ana Maria

    February 3, 2018 at 9:54 am

    Big big like pt un asa premiu.

  34. Catalina Sora

    February 4, 2018 at 8:05 am

    Un premiu foarte frumos si util, niciodata nu am cstigat un asa premiu pretios

  35. Mustafa Eryn

    February 4, 2018 at 10:03 pm

    Sa lucreze mai mult la politica referitoarea la garantia produselor

  36. Mustafa Eryn

    February 4, 2018 at 10:03 pm

    Sa lucreze mai mult la politica referitoarea la garantia produselor.

  37. POPESCU IULIANA

    February 5, 2018 at 12:25 am

    Bateria mai rezistenta si memorie mai mare.

  38. Popa Constantin

    February 5, 2018 at 12:33 am

    De la Allview aș dori să deschidă magazin propriu în mediul online cu asistență 24 din 24 pentru utilizatorii săi din România înregistrați cu un cont.
    Mulțumesc firmei din Brașov pentru progresul sau și bine ar fi să aducă tehnologie pe placul tuturor. Aș vrea să văd numai surprize plăcute de la ei pe parcursul anului 2018!

  39. Codrea Ana

    February 5, 2018 at 10:43 am

    Raportat pret calitate este foarte ok. Doamne ajuta !

  40. Codrea Ana

    February 5, 2018 at 10:56 am

    Calitatea este foarte buna, mai ales ca este in trendul cu tehnologaia noua.

  41. ioana

    February 5, 2018 at 12:26 pm

    vreau sa ne aduca telefoane de top, cu cel putin 6 gb ram si 64 gb memorie cat si raport calitate pret.

  42. rafay daniela

    February 5, 2018 at 2:41 pm

    O camera mai performanta

  43. mihalache simona

    February 5, 2018 at 8:42 pm

    Baterie mai rezistenta si o camera mai performanta.

  44. Vilceanu Ecaterina

    February 5, 2018 at 8:48 pm

    Nou,eu cred ca e super asa!

  45. Brasoveanu

    February 5, 2018 at 9:36 pm

    Bateria

  46. Gigi

    February 6, 2018 at 6:17 am

    Este un pas cu tehnologia,felicitari

  47. alina corodescu

    February 6, 2018 at 9:00 am

    Baterie mai rezistenta si o camera mai performanta,in reste e ok

  48. constantin paul

    February 6, 2018 at 12:15 pm

    destul de bun acest model..dar la baterie..putin mai mare si este super ok

  49. STEFAN NADIA IRINA

    February 6, 2018 at 4:39 pm

    Super premiul

  50. Harabagiu Elena

    February 6, 2018 at 5:54 pm

    O camera mult mai performanta

  51. alexandra neagu

    February 7, 2018 at 8:43 am

    imi doream de mult acest telefon doamne ajuta

  52. Crișan Cristian Dănuț

    February 10, 2018 at 2:34 pm

    E super tare telefonul.

  53. Claudia Lungu

    February 11, 2018 at 9:11 am

    un telefon performant

  54. Tatiana Sorina

    February 16, 2018 at 7:46 pm

    Super premii,va urmaresc cu drag!

  55. Beres Irina

    February 16, 2018 at 11:15 pm

    Aș dori să câștig

  56. Carmen Aurora

    February 17, 2018 at 9:50 am

    Multumim pentru concurs,este foarte interesant !
    O îmbunătățire a telefoanelor Allview ar fi sa aibă un procesor cât mai ergonomic pentru energie!

  57. COVACI VIORICA

    February 17, 2018 at 2:24 pm

    sint fan

  58. Bila Alexandru Ilarion

    February 17, 2018 at 3:37 pm

    Capacitate mai mare a bateriei, un procesor îmbunătățit.

  59. Lucian Udriste Hotinceanu

    February 17, 2018 at 8:21 pm

    Sa aduca AVI in GPlay si sa furnizeze actualizari de SO si la modelele mai vechi.

    • Andreea

      February 27, 2018 at 6:19 pm

      AVI este in Google Play. Functioneaza doar pe anumite telefoane

  60. Gabi Barbu

    February 18, 2018 at 6:22 pm

    Mie imi place marca Allview,si as dori unul deoarece are un design frumos,si din pacate al meu sa cam distrus de tot :( :( :'(

  61. bogdan sebastian

    February 19, 2018 at 9:17 am

    Mi-as dori sa aduc telefoane mai bune. Deja cele cu 3 gb ram sunt cam depasite. Am o copie de telfon Leagoo S Pro luata direct din China la 250$. Este exact modelul lor de tot cu 6gb ram si 64g memorie. Telefonul se misca foarte bine iar bateria chiar tine. Incarcarea este fast deci se incarca foarte rapid.
    Legat de produsele lor, sunt bune, au inceput sa aduc telefoane cat mai noi si performante. Am un allview lite acasa de rezerva.

  62. Vesa Andrei

    February 19, 2018 at 11:06 am

    nu ar fi rau sa faca disponibil asistentul vocal AVI si pentru alte marci de telefoane. Eu unu as fi dispus să plătesc ca să am un asistent vocal în limba română.

  63. Andrei

    February 19, 2018 at 11:45 pm

    Singurul lucru ar fi sa puna niste casti la telefoanele mai ieftine in rest e perfect 👌👌

  64. Stefan Porcutan

    February 19, 2018 at 11:54 pm

    As dori ca Allview sa isi produca la Brasov propriul telefon

  65. Dany

    February 20, 2018 at 10:08 am

    Eu zic ca daca se poate canera de pe spate sa fie de 16 MP si la mem. Ram sa mai adauge 1GB

  66. Valentin

    February 20, 2018 at 3:18 pm

    Interesant concursul, cei de la Allview ar putea crea un smartphone care sa aibe un scaner de Iris sau detectare facială, cu o baterie puternica alături o interfață android 8.0 fără interveniți, camera frontala sa fie duala de 16mp respectiv 2mp cea principala poate sa fie 12 mp cu video 4k, un procesor snap dragon de generație noua, ecranul peste 5,5inch fullhd sau 4k spatele de sticla cu marginile de aluminiu și memoria de 4Gb ram 64 GB și varianta de 6gb ram cu 128gb

  67. Arion Dumitru

    February 21, 2018 at 8:02 am

    no,no, ase da!

  68. rimbu alina

    February 22, 2018 at 2:08 pm

    e super asa

  69. Catea Vilena Albertina

    February 22, 2018 at 5:05 pm

    Ește foarte minunat știind că Allview este că mai buna marca de telefoane din Romania.
    Eu de 6 ani îmi iau numai Allview .
    Iubesc aceeasta marca de telefon .
    Și chiar as vrea sa câștig .

  70. AlexMihai

    February 23, 2018 at 1:07 pm

    Este fain asa cum e

  71. Girleanu Alexandru

    February 23, 2018 at 3:56 pm

    Are o camera mult mai perfornanta. Mi las dori acest telefon. Sunt chiar fascinat de rapiditatea conexiunii la internet la aceasta marca de telefon. Chiar pot spune ca e mai.rapid ca iphone.

  72. Anda Stanciu

    February 23, 2018 at 4:25 pm

    Este bine așa Cum este

  73. Aileni Marian

    February 23, 2018 at 7:36 pm

    Mulțumesc pentru informații suplimentare!

  74. Andrei Condrea

    February 24, 2018 at 12:19 pm

    Mi-ar plăcea ca telefonul sa aibă mai multa și un ecran mai bun,și ar mai fi bine ca la telefon în cutie sa primească și o folie de sticla!:)În rest e foarte bun :))

  75. Andrei Condrea

    February 24, 2018 at 12:21 pm

    Sa aibă mai multa memorie:))

  76. Novac Mihail

    February 24, 2018 at 9:39 pm

    Da…chiar e un telefon foarte bun si are un raport pret calitate foarte bun!!!

  77. Alex

    February 24, 2018 at 9:53 pm

    Sa aiba margini curbate

  78. ion borta

    February 24, 2018 at 11:45 pm

    sa aiba mai multa putere

  79. Dudău Ștefan

    February 25, 2018 at 8:53 am

    Foarte tare inițiativa, le urez succes la restul, și sper sa fiu fericitul câștigător, pentru că telefonul meu, s-au cam u,ar in timp , și performanțele , cam lasă de dorit, o zi buna Gadget-Talk !

  80. Dudău Ștefan

    February 25, 2018 at 8:57 am

    Foarte tare inițiativa, le urez succes la restul, și sper sa fiu fericitul câștigător, pentru că telefonul meu, s-au cam uzat in timp și performanțele lasă de dorit acum, o zi buna, Gadget-Talk !

  81. Iulica

    February 25, 2018 at 11:40 am

    Sunt fan ALLVIEV si sper cal voi crtiga

  82. Cristy Cristian

    February 25, 2018 at 9:48 pm

    Telefoane foarte performante un brand foarte bun telefonul isi merita bani

  83. Doina Ana Butman

    February 25, 2018 at 9:52 pm

    Eventual, un telefon de gaming, un camera-phone veritabil sau un e-reader E Ink.

  84. Gogolan sorin mihaita

    February 26, 2018 at 12:14 pm

    Eu mi-as dori acest telefon pentru mama mea deoarece nu a avut pana acum un smartphone … si as vrea sa fie cadoul meu pentru ziua ei de nastere

  85. GOGA ALYN

    February 27, 2018 at 3:19 pm

    Gadgat este un site foarte cunoscut de oameni,eu aș vrea sa câstig acest concurp pentru ca telefonul meu evolio S5 nu mai funcționeaza,și eu te urmaresc de 2-3 ani aș fi foarta încânta daca aș câștiga acest premiu.

  86. Micas Cristian Marius

    February 27, 2018 at 5:39 pm

    am achiziționat curând un Allview X4 xtreme și sunt fascinat de ecranul de 6 inchi aș vrea pe viitor mai multe telefoane cu ecran mare am înțeles că în curând o să apară X5 soul sper să fie și o variantă X5 xtreme cu un ecran între 6-6.7 inchi format 18:9 6gb-8gb RAM 64-128 GB rom și procesor octacor-decacor 😁

  87. Blinda Adriana

    February 27, 2018 at 5:46 pm

    Bateria mai rezistenta,in rest e totul super.Felicitari pt.concursuri!

  88. Vasile Marian

    February 27, 2018 at 10:54 pm

    As dori că în 2018 Allview să pună pe telefoanele lor infinity display.

  89. Naty Barsan

    February 28, 2018 at 1:47 pm

    Mi ar placea sa aiba aspectul mai atragator si o baterie buna la fel si camerele foto

  90. Naty Barsan

    February 28, 2018 at 1:48 pm

    Mi ar placea sa aiba un aspect mai atragator, o baterie buna la fel si camere foto:)

  91. Emilian Bajboi

    February 28, 2018 at 3:21 pm

    Sunt fan al firmei Allview, primul meu smartphone un Allview a4 you, aa ce vremuri frumoase, eram atat de incantat si eram super multumit de el acum 3 ani, câştigând acest telefon acum avant un smartphone decent, ar fi un upgrade uriaş pentru mine. Mult succes tuturor si da, ce as vrea să vad anul acesta la firma allvie, să continuie treaba bună pe care o fac acum.

  92. Koryna Ln Kov

    March 6, 2018 at 12:03 am

    Mi-ar place la Allview sa tina bateria cat mai mult si sa aiba un ecran genetos, mwmorie interna mare.

  93. Koryna Ln Kov

    March 6, 2018 at 12:08 am

    Nu ar strica sa aduca ceva nou in materie de casti, nu toti suportam dopurile, poate si un alt model care sa acopere urechea ar fi o initiativa laudabila.
    Am o sacosa plina de casti dop venite odata cu telefonul luat anual pe abonament, de ex eu nu suport acel tip de dopuri, imi provoaca dosconfort si durere.
    Poate niste buretei ar fii ideali, eu asa le am putut folosi acum multi ani.

  94. Maran

    April 11, 2018 at 10:08 pm

    Astept cu nerabdare !!

  95. Maran

    April 11, 2018 at 10:10 pm

    Cred ca e super acest dizain !!

  96. George

    June 4, 2018 at 8:33 pm

    s

  97. George