Participa si ai sansa sa castigi un smartphone Allview [Concurs]

Gadget Talk Youtube

Fanul Gadget Talk al lunii Mai, va avea ocazia sa castige un smartphone Allview E4, fiindca fidelitatea se premiaza in gadgeturi luna de luna, aici.

Cum ma inscriu? Cum particip?

Foarte simplu! Trebuie sa ne urmaresti zilnic si sa indeplinesti urmatoarele cerinte:

  • sa interactionezi (comentarii, share, like) cu continutul nostru de pe www.gadget-talk.ro, youtube si de pe retelele de socializare (atentie! se tine cont de calitatea comentariilor si de implicarea voastra zilnica)
  • sa te abonezi la Newsletter (pe site, in bara laterala, imediat sub bannerul 300×250)
  • sa te abonezi la canalul de youtube (daca nu ai facut-o deja)

Castigatorul va fi anuntat in saptamana 4-10 Iunie 2018.

Toti cei care au participat si castigat premii in cadrul concursurilor noastre anterioare, nu mai au dreptul de a participa in 2018!

(In cazul in care aveti nelamuriri sau intrebari legate de concurs, va rugam, sa ne contactati! Pentru mai multe detalii despre termenii si conditiile concursurilor organizate de Gadget Talk Romania, gasiti aici.)

14 Comentarii

  1. Daniela Deaconu

    May 9, 2018 at 11:24 am

    Wow super premiu
    Multumim

  2. Baldea Gabriela

    May 9, 2018 at 11:59 am

    Super premiu super treaba

  3. VioletaSi Ionut

    May 9, 2018 at 12:39 pm

    Un premiu super

  4. Popa Oana-Gabriela

    May 9, 2018 at 1:12 pm

    Un premiu tare frumos si tentant care si l ar dori oricine. Mult succes tuturor participantilor.

  5. Larysa Sima

    May 9, 2018 at 1:23 pm

    Mulțumim pentru concurs.ere un premiu minunat.ma bucur că ați luat decizia,că cei care au câștigat ceva,să nu mai câștige în 2018.asa,avem toți sanse❤
    Va urmăresc și pe yt cu mare interes.

  6. smarandache daniela

    May 9, 2018 at 2:27 pm

    Un premiu super

  7. Pantazi Georgiana

    May 10, 2018 at 10:24 pm

    Super concurs și super premiu…

  8. Mirabela

    May 10, 2018 at 11:50 pm

    Super concurs , super premiu.

  9. Marin Cristina Georgeta

    May 11, 2018 at 8:30 am

    Un premiu super.

  10. Marin Cristina

    May 11, 2018 at 8:31 am

    Un premiu super

  11. Marin Augustin George