Galaxy Note 8 surprins din nou in imagini de prezentare inainte de lansare
Nu mai e un secret faptul ca Samsung Electronics va lansa anul acesta noua generatie de phablet Galaxy Note cu S Pen, stirea fiind confirmata la inceputul anului chiar de seful diviziei mobile din cadrul companiei sud coreene.
Galaxy Note 8 urmeaza sa debuteze undeva la toamna si se zvoneste ca ar urma sa beneficieze de un ecran Infinity Display de 6.3″ in diagonala (rezolutie 1.440 x 2.960 pixeli) si de unul din cele doua modele ce procesor Snapdragon 835 sau Exynos 9 (in functie de piata unde va fi comercializat, phabletul va primi unul din cele doua procesoare).
Urmatorul gadget din seria Galaxy Note va beneficia de un buton dedicat pentru asistentul virtual Bixby la fel ca telefoanele Galaxy S8, insa imaginile de astazi ne dezvaluie faptul ca Samsung va dotat terminalul cu jack 3.5mm, cu port USB-C si port infra rosu.
Pe spate telefonul va fi echipat cu o camera duala (doi senzori) alaturi de blit, senzorul pentru puls si senzorul pentru detectarea amprentelor.
Se zvoneste ca Samsung ar putea lansa Galaxy Note 8 in preajma evenimentului IFA Berlin 2017 (inainte sau dupa acest targ expozitional).
Wow,oare trebuie sa imi vand un rinichi ca sa ma pot apropia de el??
Un telefom asteptat, util,usor de manevrat datorita dimensiunilor. Cat ar costa acest telefon, aveti idee?
sa vedem pactul dupa ce apare pe piata
Vor să revină cu acest Note 8 și cred că nu vor reuși să vândă atât cât și-au propus.
Eu zic pas atunci când aud de Samsung Note!
prea mult accent pe Bixby.. pana acum doar o mare dezamagire. La fel si pozitionarea senzorului de amprente.. aveau tot timpul sa corecteze
Un brand care se respecta, astept lansarea in Romania pt al testa din curiozitate pt inceput.
Dupa aceea vad daca se merita investit in el.
Un smartphone de top cu specificații tehnice de ultima generație si un design modern
Samsung Electronics in toamna aceasta lanseaza un smartphon destul de sofisticat Galaxy Note cu S Pen
Una dintre cele mai asteptate lansari, cu niste specificatii foarte bune, un ecran generos si procesor de mare viteza. Designul este unul cu care ne-au obisnuit cei de la Samsung. Asteptam mai multe detalii cu ocazia evenimentului de la Berlin.
eee superb , asteptam cu nerebdare lansarea pt mai multe detalii